Články

Tajný výlet za zábavou

V sobotu 13. září 2014 jsme nastoupili do autobusu a čekali, co bude. Kam se pojede. Pan starosta nás přivítal a já rozdala program. Čeho??? No, cílem našeho výletu byl Jičín – město pohádek.


Po počátečních peripetiích u hlavní pokladny, kdy jsme se nemohli dopočítat kolik je dětí platících a neplatících a kolik rodičů, jsme se rozešli každý po své chuti. Program byl velkolepý a myslím, že si každý našel to své.

 

Tajný výlet za zábavou

 

Překvapením pro všechny ....hlavně pro teenagery…bylo vystoupení hudební skupiny 5Angels. Potkali jsme Rumcajse s Mankou, Boba a Bobka, udělali jsme kytičku k domku Pelíška a on nás za to pustil se podívat do svého domečku, pomohli jsme vodníkovi roztočit mlýn a užili jsme si spoustu další zábavy.


Letošní počasí jsme si objednali nádherné, takže výlet můžeme shrnout jedním slovem: BÁJEČNÝ.

 

Tajný výlet za zábavou


Nezbývá než doufat, že i v nadcházejících letech se na tyto výlety budeme moct těšit a budou stejně skvělé jako ty první dva.


Na závěr mi dovolte oslovit rodiče dívek, které s námi jely bez doprovodu rodičů: Jedná se o Martinku Trohořovou s kamarádkou Aničkou, Denisku Bartošovou, Adélku Šiborovou, Aničku Šiborovou a Renču Tarčákovou. Všem patří právem veliká pochvala za zodpovědné chování, poslušnost a slušnost. Všechny byly naprosto skvělé!!!

 

Tajný výlet za zábavou

 

Tak lidičky, doufejme, že za rok se uvidíme u dalšího Tajného výletu. My už teď máme tip, tak snad to dopadne.

Fotoalbum

Fotografie k tomuto článku naleznete zde, Tajný výlet za zábavou.

Diskuse

Komentáře 0

Momentálně žádné komentáře k tomuto článku.